PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2023

Tradiční, ale pokaždé trochu jiné. V Muzeu medu a českých Vánoc a celém areálu Kouzelné zahrady Muzea. S výlety po okolí. Do Arboreta, na Zmrzlík, ke koním, do statku, ke kozám, s návštěvou hasičů a dalších záchranářů. Vše se zkušenými instruktory a kompletním zajištěním od 7.00 do 17.00.

Turnusy 2023 (kliknutím na turnus se dostanete na přihlášku na daný turnus):

31.7. až 4.8. – Zvířátka I.,  Ale vyblbnou a pobaví se všichni.

7. až 11.8. – Záchranáři (hasiči, policisté, zdravotníci, ..)

14. až 18.8. – Zvířátka II. – z technických důvodů ZRUŠENO

21. – 25.8. – Univerzálové TURNUS JE JIŽ PLNÝ, MŮŽETE DÍTĚ PŘIHLÁSIT JAKO NÁHRADNÍKA. Jakmile se místo uvolní a bude pro vás k dispozici, dáme vám vědět.

Univerzálové – ti, co zvládají všechno

28.8. – 1.9. – Kuchaři a mlsouni (tradičně na závěr tábora – co kdo má rád …)

Místo konání: Muzeum medu a českých Vánoc Ořech, K Ovčínu 352

Pro děti ve věku od 6ti do 12ti let opět příměstské tábory. A tito účastníci s sebou mohou vzít i o trochu mladší i starší sourozence, aby mohli být spolu.

Zajišťujeme obědy (nejsou v ceně, dovážíme z restaurace Sokolovna v Řeporyjích) a pitný režim.

Přihlášky přijímáme v pořadí, ve kterém nám dorazí až do zaplnění jednotlivých turnusů. Přihlášené zapíšeme do předběžného pořadníku a mezi definitivně přihlášené je zařadíme až po uhrazení  zálohy na tábor. Neuhrazené a další – pozdější přihlášky zařadíme mezi náhradníky.

Cena za dítě a turnus (bez obědů) je 2.590,-Kč. Účastníci našeho tábora z minulých let mají slevu 200,-Kč/dítě, trvale hlášení v Ořechu také 200,- Kč/dítě. Slevy se mohou sčítat.

Účastnický poplatek uhraďte prosím do 21.5.2023 na účet č. 226165297/0600, v.s. 111(a jako čtvrtou číslici použijte číslo turnusu). Platíte-li za více turnusů, pošlete prosím platbu za každý turnus zvlášť. Přidejte k platbě jméno dítěte. Pokud jste zaplatili zálohu, odečtěte ji prosím.

V případě že se nebude moci tábor konat kvůli covidu 19 a podobným problémům, vrátíme všem částku ve 100% výši do 10ti dnů od rozhodnutí o zrušení tábora.

Pokud potřebujete fakturu nebo vyřešit příspěvek od zaměstnavatele apod., napište nám a vše co nejdříve vyřešíme.

Budete-li potřebovat cokoliv dalšího, napište mi na e-mail vcelinorech@gmail.com, případně zavolejte.

Vedoucí příměstských táborů

Vladimír Glaser, tel. 602614170.

Včelín Ořech z.s.