PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2023

Tradiční, ale pokaždé trochu jiné. V Muzeu medu a českých Vánoc a celém areálu Kouzelné zahrady Muzea. S výlety po okolí. Do Arboreta, na Zmrzlík, ke koním, do statku, ke kozám, s návštěvou hasičů a dalších záchranářů. Vše se zkušenými instruktory a kompletním zajištěním od 7.00 do 17.00.

Turnusy 2023 (kliknutím na turnus se dostanete na přihlášku na daný turnus):

31.7. až 4.8. – Zvířátka I.,  Ale vyblbnou a pobaví se všichni.

7. až 11.8. – Záchranáři (hasiči, policisté, zdravotníci, ..)

14. až 18.8. – Zvířátka II. – z technických důvodů ZRUŠENO

21. – 25.8. – Univerzálové TURNUS JE JIŽ PLNÝ, MŮŽETE DÍTĚ PŘIHLÁSIT JAKO NÁHRADNÍKA. Jakmile se místo uvolní a bude pro vás k dispozici, dáme vám vědět.

Univerzálové – ti, co zvládají všechno

28.8. – 1.9. – Kuchaři a mlsouni (tradičně na závěr tábora – co kdo má rád …)

Místo konání: Muzeum medu a českých Vánoc Ořech, K Ovčínu 352

Pro děti ve věku od 6ti do 12ti let opět příměstské tábory. A tito účastníci s sebou mohou vzít i o trochu mladší i starší sourozence, aby mohli být spolu.

Zajišťujeme obědy a pitný režim.

Přihlášky přijímáme v pořadí, ve kterém nám dorazí až do zaplnění jednotlivých turnusů. Přihlášené zapíšeme do předběžného pořadníku a mezi definitivně přihlášené je zařadíme až po uhrazení  zálohy na tábor. Neuhrazené a další – pozdější přihlášky zařadíme mezi náhradníky.

Předpokládáme, že celková cena za tábor bude odpovídat minulým letům. Měla by být tedy okolo 2.000,-Kč/dítě (bez obědů). Konečnou cenu stanovíme podle toho, jak vysokou podporu získáme pro tábor od partnerských organizací a institucí (dotace, granty) a také podle toho, kam se vyšplhají cenu na jaře 2023. Pokud by se stalo, že konečná stanovená cena bude pro někoho neúnosná a domluvíme se na tom včas, zrušíme na jeho žádost účast dítěte na turnusu a vrátíme mu zálohu ve 100%výši.

Zálohu na tábor ve výši 400,-Kč/dítě/turnus uhraďte prosím do 31.3.2023 na účet č. 226165297/0600, v.s. 111(a jako čtvrtou číslici použijte číslo turnusu). Platíte-li za více turnusů, pošlete prosím platbu za každý turnus zvlášť. Přidejte k platbě jméno dítěte.

V případě že se nebude moci tábor konat kvůli covidu 19 a podobným problémům, vrátíme všem zálohu ve 100% výši do 10ti dnů od rozhodnutí o zrušení tábora.

K doplatku budete vyzváni v druhé polovině května.

Pokud potřebujete fakturu nebo vyřešit příspěvek od zaměstnavatele apod., napište nám a vše co nejdříve vyřešíme.

Budete-li potřebovat cokoliv dalšího, napište mi na e-mail vcelinorech@gmail.com, případně zavolejte.

Vedoucí příměstských táborů

Vladimír Glaser, tel. 602614170.

Včelín Ořech z.s.