Příměstský tábor 2021

Na srpen 2021 jsme připravili pro děti ve věku od 6ti do 12ti let opět příměstské tábory.

AKTUALITY PRO ROK 2021:

 • podařilo se nám domluvit se s novými partnery a tím i nabídnout dětem zase o trochu bohatší program, nižší zálohy a nová témata turnusů
 • pořídili jsme pro děti nový bazén (jen pro osvěžení, ne pro plavání)
 • připravujeme vše tak, aby podmínky odpovídaly i proticovidovým požadavkům
 • můžete si vybrat, co se dětem na táboře líbilo a co by chtěly letos – ZDE
 • jednodušší by měla být i on-line přihláška

Co se líbilo v minulých letech zachováváme:

 • Tábory jsou zaměřeny na celkový rozvoj dětí (nejen např. na týden keramiky, některý ze sportů, zpěv, ..). Děti si tedy vyzkouší svoji kreativitu (pod naším vedením se umělcem může stát každý), zasportují, zazpívají a zažijí plno dalších zajímavých společných aktivit. I přesto je každý turnus jiný a trochu zaměřený na jiné téma.
 • Stále držíme nejširší možný časový rozsah tábora – 7.00 – 17.00
 • Pestrého pobytu na vzduchu a v přírodě není nikdy dost. Využíváme venkovních prostor Kouzelné zahrady, arboreta a okolních venkovních hřišť (včetně zahradního golfu) a lezecké stěny
 • Moderní zázemí Muzea a nově zrekonstruovaného včelína (především pro případ špatného počasí)
 • Zajišťujeme oběd, pitný režim po celý den, úrazové pojištění, odborné instruktory
 • Návštěvu hasičů s ukázkou techniky a dalších stálých i nových partnerů

Turnusy a témata 2021

 1. 2. – 6.8. – Zvířátka a kytky (týden s živými zvířátky a rostlinami)
 2. 9. – 13.8. – Záchranáři (poznávání a vyzkoušení různých záchranářských profesí)
 3. 16. – 20.8. – Velká show (Filmaři a herci)
 4. 23. – 27.8. – Šampióni (v dalších veselých neolympijských disciplínách)
 5. 30. – 31.8. – Kuchaři  (a ochutnávači)

Cena tábora

Cena za dítě je 1.690,-Kč/ dítě/ týden

V ceně jsou nájmy, poplatky a všechny výdaje spojené s táborem vč. pitného režimu po celý den, úrazové pojištění, odborní instruktoři. V ceně nejsou obědy. Obědy zajistíme. Jen dodavatele vybereme nejvýhodnějšího podle aktuální situace.

Sleva pro účastníky tábora 2018 až 2020 je 100,-Kč/dítě a turnus.

Změna programu vyhrazena. V případě nenaplnění počtu dětí na daný turnus

Přihlášení

Přihlášky přijímáme v pořadí, ve kterém nám dorazí až do zaplnění jednotlivých turnusů. Přihlášené zapíšeme do předběžného pořadníku a mezi definitivně přihlášené je zařadíme až po uhrazení  zálohy na tábor. Neuhrazené a další – pozdější přihlášky zařadíme mezi náhradníky.

Zálohu na tábor ve výši 450,-Kč/dítě/turnus uhraďte prosím na účet č. 226165297/0600, v.s. 111(a jako čtvrtou číslici použijte číslo turnusu). Platíte-li za více turnusů, pošlete prosím platbu za každý turnus zvlášť. Je-li to možné, přidejte k platbě jméno dítěte.

V případě že se nebude moci tábor konat kvůli covidu 19 a podobným problémům, vrátíme všem zálohu ve 100% výši do 10ti dnů od rozhodnutí o zrušení tábora

on-line přihláška

Přihláška .doc

Přihláška .pdf

K doplatku budete vyzváni v druhé polovině května.

Budete-li cokoli potřebovat, napište mi na e-mail vcelinorech@gmail.com, případně zavolejte.

Vedoucí příměstských táborů

Vladimír Glaser, tel. 602614170.

Včelín Ořech z.s.

Jednotlivé turnusy podrobněji

V rámci všech turnusů budou děti společně sportovat a hrát různé pohybové i vědomostní hry. Budou si zkoušet něco vytvářet, půjdou na výlet, podívají se do včelína a ochutnají med a přivítají hasiče. Tyto činnosti budou částečně zaměřeny podle témat turnusů. A v jednotlivých turnusech pak bude i další činnost zaměřena podle turnusu.

 1. 2. – 6.8. – Zvířátka a kytky (týden s živými zvířátky a rostlinami)

Na základě přání dětí z minulých ročníků přivezeme na tábor nová zvířátka o která se budou moci děti starat (nebudou muset). Zvířata budou vyšetřena  a pod odborným dohledem. Nemusíte se tak bát ani o děti ani o „mazlíčky“. Má-li vaše dítě rádo chlupáče a nemůže je mít doma, pak je to pro něj ten správný turnus.

 • 9. – 13.8. – Záchranáři (poznávání a vyzkoušení různých záchranářských profesí)

V minulých letech jsme s každým turnusem nahlédli k hasičům a občas i na výcvik psů nebo k policii. A vždy s velkým zájmem dětí. Tak jsme se rozhodli jeden z turnusů více zaměřit i na další podobné aktivity.

 • 16. – 20.8. – Velká show (Filmaři a herci)

Již na táboře v roce 2017 děti vytvářely vlastní film „BACK“. A je docela milý a úsměvný dodnes. Tak jsme se rozhodli téma „natáčení filmu“ zopakovat. Všichni si vyzkouší jak psaní scénáře, tak i hraní v kratičkém filmu, který si (vedle obvyklého programu) sami připraví.

 • 23. – 27.8. – Šampióni (v dalších veselých neolympijských disciplínách)

Skok daleký a vysoký, sprint i maratón – to je nuda! Týmová jízda na teleti, prolézání pavučinou běh na letních lyžích, týmové horolezení apod. – to jsou zábavné disciplíny pro naše táborníky.

 • 30. – 31.8. – Kuchaři  (a ochutnávači)

Předpokládáme, že na konci prázdnin bude dětí ještě trochu méně a již budou unavené z léta plného zážitků. Bude tedy prostor a klid na přípravu nějakých dobrot a jejich ochutnávání. Samozřejmě, že naše zkušená kuchařka bude bdít na tím, aby pak nikoho nebolelo břicho!