Příměstský tábor 2022

PŘIHLÁŠKU MŮŽETE VYPLNIT ZDE – on-line přihláška

Na celý srpen 2022 připravujeme pro děti ve věku od 6ti do 12ti let opět příměstské tábory.

AKTUALITY PRO ROK 2022:

 • na přání dětí jsme zařadili téma „zvířátka“ do turnusů 2x. První tedy budou „Zvířátka – mazlíčci“ (více domácích a mazlivých chlupatých kamarádů) a třetí turnus „Zvířátka safari“ (více venkovních koní, ovcí, koz, kraviček, …). Sami máme k chlupáčům i nechlupatým blízko. Na táboře 2021 jsme měli welshské koně, huculské koně, kozy, ovce, krávy, králíky domácí i zakrslé, želvu pardálí a plný rybník rybiček. Pokud máte další nápad na zajímavé zvíře, napište nám.

Co se líbilo v minulých letech zachováváme:

 • Tábory jsou zaměřeny na celkový rozvoj dětí (nejen např. na týden keramiky, některý ze sportů, zpěv, ..). Děti si tedy vyzkouší svoji kreativitu (pod naším vedením se umělcem může stát každý), zasportují, zazpívají a zažijí plno dalších zajímavých společných aktivit. I přesto je každý turnus jiný a trochu zaměřený na jiné téma.
 • Stále držíme nejširší možný časový rozsah tábora – 7.00 – 17.00
 • Pestrého pobytu na čerstvém vzduchu a v přírodě není nikdy dost. Maximálně využíváme bezpečných venkovních prostor Kouzelné zahrady, arboreta a okolních venkovních hřišť (včetně zahradního golfu) a lezecké stěny
 • Moderní zázemí Muzea (především pro případ špatného počasí)
 • Zajišťujeme oběd, pitný režim po celý den, úrazové pojištění, odborné instruktory a zajímavý program vč. návštěvy hasičů s ukázkou techniky a dalších stálých i nových partnerů

Turnusy a témata 2022

 1. 1. až 5.8. – Zvířátka – mazlíčci (po dohodě můžete přivést ukázat i svého mazlíčka)
 2. 8. až 12.8. – Záchranáři (hasiči, policisté, zdravotníci, pyrotechnici, .. hry, ukázky)
 3. 15. až 19.8. – Zvířátka – safari (zvířátka na táboře i na výletech, ale trochu větší, než mazlíčci)
 4. 22. – 26.8. – Šampióni (sporty pro každého – týmové i individuální, veselé netradiční disciplíny)
 5. 29. – 31.8. – Kuchaři a mlsouni (co kdo má rád … a poslední odpočinek před návratem do školy)

Cena tábora

Cena za dítě je 1.890,-Kč, záloha při přihlášení do konce března je ve výši 400,-Kč/dítě a turnus. Cena pro turnusy 1 až 4 a 1.490,-Kč u turnusu č.5 (záloha je pro jednoduchost stejná).

Zálohu na tábor ve výši 400,-Kč/dítě/turnus uhraďte prosím do 28.2.2022 na účet č. 226165297/0600, v.s. 111(a jako čtvrtou číslici použijte číslo turnusu). Platíte-li za více turnusů, pošlete prosím platbu za každý turnus zvlášť. Je-li to možné, přidejte k platbě jméno dítěte. V případě že se nebude moci tábor konat kvůli covidu 19 a podobným problémům, vrátíme všem zálohu ve 100% výši do 10ti dnů od rozhodnutí o zrušení tábora. K doplatku budete vyzváni v druhé polovině května. Pokud potřebujete fakturu nebo vyřešit příspěvek od zaměstnavatele apod., napište nám a vše co nejdříve vyřešíme.

V ceně jsou nájmy, poplatky a všechny výdaje spojené s táborem vč. pitného režimu po celý den, úrazové pojištění, odborní instruktoři. V ceně nejsou obědy. Obědy zajistíme. Jen dodavatele vybereme nejvýhodnějšího podle aktuální situace.

Sleva pro účastníky tábora 2018 až 2021 i pro sourozence

Změna programu vyhrazena. V případě nenaplnění počtu dětí na daný turnus

V případě že se nebude moci tábor konat kvůli covidu 19 a podobným problémům, vrátíme všem zálohu ve 100% výši do 10ti dnů od rozhodnutí o zrušení tábora

on-line přihláška

Budete-li cokoli potřebovat, napište mi na e-mail vcelinorech@gmail.com, případně zavolejte.

Vedoucí příměstských táborů

Vladimír Glaser, tel. 602614170.

Včelín Ořech z.s.