TEAMBUILDING SE VČELAMI

TEAM BEE LDING !

Teamové aktivity zlepšující kolektiv a jeho vztah k firmě jsou naprosto bezpečné a s jednoznačným přínosem pro životní prostředí a celou společnost. mohou být spojeny se včelami a mít několik podob. Sami jsme si podobné akce vyzkoušeli v Rakousku a Holandsku.

Včely se od vylíhnutí, postupně jak stárnou zabývají různými na sebe navazujícími činnostmi. Obdobně koncipované jsou i firemní akce a teambuilding. Navíc můžete pomoci zachránit nejdůležitější opylovače na Zemi. Bez nich by postupně vymizel celý život.

Snídaně se včelami – ranní setkání zaměstnanců u „medové“ snídaně s povídáním o včelách, ukázkou živých včel a vyzkoušením včelích produktů ve prospěch zdraví. Může být doplněno teamovými tematickými kvízy.

Vyzkoušení včelaření – jednorázová akce s vyzkoušením aktuálních prací ve včelíně, ochutnávkou medu a vyzkoušením včelích produktů „na vlastní kůži“.

Pomoc včelám – společná teamová práce, která pomůže včelám a pomůže jejich přežití. Podle období může být ve firmě, volném prostranství i ve včelíně. Typy práce se v průběhu roku mění podle času a s rozvojem včel.

Dlouhodobá péče o včely – opakované navštěvování včelína a péče o včely (od března do konce srpna se včely, jejich aktivity a život postupně mění).

Firemní včely – i ve vaší firmě může být pár úlů o které se můžete společně starat a využívat i med a další produkty. Včely mohou být bezpečně na pozemku, střeše, přístavku, v maringotce, … vše s logem firmy. Dobrým začátkem je i příprava místa pro včely.

U akcí ve Včelíně Ořech můžeme zajistit prostory pro semináře, noclehy i jídlo.

V případě zájmu pište, volejte vcelinorech@gmail.com, tel. 602614170 (Vladimír Glaser).