SAMSONŮV MEDOVÝ KONCERT

VÍC NEŽ KONCERT …. co Jaroslav Samson Lenk zpívá? – mrkněte SEM

plno písniček (třeba i s kapelou HOP TROP), které zlidověly a broukáte si je – Laciný víno, Pohoda, …  děti pak asi nejvíce znají večerníčkové písně – třeba Vojtu Kubu s Matějem, Vydrýska apod.

16.6. 2023 od 19.00 do 21.00 se v areálu Muzea českých Vánoc a Včelínu Ořech můžete těšit na koncert Jaroslava Samsona Lenka pod širým nebem (v případě nepohody budeme mít velké stany nad hlavou). Koncert bude součástí Českého Medobraní a ARTFESTIVALU ANDĚL (16.-18.6.). Cena vstupenky je 290,-Kč, vstupenky nejsou na konkrétní místo. To si vyberete až po příchodu do areálu (K Ovčínu 352, Ořech).

VSTUPENKY SI MŮŽETE REZERVOVAT ZDE

Pro držitele vstupenek bude areál otevřen již od 17.00. Budete moci prohlédnout výstavu děl předního českého řezbáře Romana Galka, rozpracovaný velký mechanický Jubilejní betlém, nebo se jen tak projít Kouzelnou zahradou a dát si kafe, pivo, limonádu nebo dokonce celou večeři na grilu (bude na místě připravovat Řeporyjská sokolovna). Budete si moci prohlédnout aktuální výstavu betlémů k 800. výročí postavení 1. betléma na světě Františkem z Assisi.

Omezeno je i parkování, parkovat je tentokrát možné jen v přilehlých ulicích nebo na parkovišti na náměstí.