SKUPINY A ŠKOLY

Návštěvy skupin

Narozeniny, oslavy, příměstské tábory, teambuilding, … Ceny od 1.800,-Kč za dvouhodinovku. Program vám sestavíme na míru podle věku, zaměření a přání návštěvníků.

 

Návštěvy škol ve školním roce

Jsou organizovány jako dvouhodinové (vč. proškolení) a to v návaznosti na dopravu MHD
(8.30 – 10.30; 10.45 – 12.45; 13.00 – 15.00).
Na přání je možné zajistit i soutěže a sportovní dny.

Cena vstupného je 100 Kč/os. za celý program. V ceně je kromě vstupu také zapůjčení jistících úvazků a setů a vyškolení, zahradní golf, trampolína, nízké překážky. Minimální platba je ve výši 1500,-Kč za program.

Teambuilding

Lanová centra jsou oblíbeným prostředím pro teambuilding. My k tomu máme zkušené a trénované instruktory, prostory v sousedství Prahy, možnost ubytování, zajištění stravování a kromě lanového centra i široké spektrum aktivit pro všechny typy osobností, věk i zdravotní stav (zahradní golf, petanque, trampolína, relaxační zahrada, …).
Všechny teambuildingové aktivity sestavíme společně s vámi podle vašich představ a časových možností a podle našich zkušeností a znalostí. Cena se pohybuje od 3 000 Kč za dvouhodinový program.

Oslavy narozenin

Do lanového centra můžete pozvat svoje kamarády a oslavit tu narozeniny, program sestavíme podle vašich představ. Budete mít pro sebe celý areál lanového centra včetně doplňkových aktivit (golf, trampolína, nízká i vysoká lana, petanque). Cena bez občerstvení je 1800 Kč za dvouhodinový program.