TRUBČÍ MLÉKO

Na rozdíl od mateří kašičky obsahuje trubčí mléko obsahuje hodně funkčních skupin sulfhydrických enzymů, stejně tak testosteron, progesteron oestradiol. Proteiny jsou hlavně reprezentovány volnými aminokyselinami a stravitelnými transportními oligopeptidy.

Díky těmto ingredientům přispívá trubčí mléko k rychlejší regeneraci biochemických, hmotnostních a metrických charakteristik varlat a prostaty, a tím stimulování centrálních mechanismu regulujících rychlost androgenizace.
Klinické testy ukazují, že trubčí mléko reguluje aktivitu centrálního nervového systému, podporuje pozitivní morální kondici a lepší chuť k jídlu, také přispívá k lepšímu spánku, příznivě působí i v celkovém fyzickém i mentálním rozvoji dětí i dospělých. Produkt prý napomáhá i v sexuální oblasti.
Gerontologie používá trubčí mléko jako výborný energetický a zdravotní stimulant a posilující lék. Trubčí homogenát je doporučován pro aktivní lidi a milovníky extrémních sportů.

Trubčí mléko bylo prý užíváno již ve starověké Číně. Archeologové našli recept vyrytý na bambusu v hrobu Mah-Wan-Dui, Dynastie Khan, provincie Huan.
…podle některých údajů je biologická aktivita homogenátu trubčího plodu vyšší než mateří kašičky.

Vytvořeno s pomocí informací OS ČSV Pardubice.