PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2018

Letní příměstský tábora Ořech 2018

zařízení péče o děti 1. stupně ZŠ
na letní prázdniny (od 10.7. do 31.8.2018)

PRO LETOŠNÍ ROK ZASÍLEJTE PŘIHLÁŠKU POUZE NA JEDEN TURNUS. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Poslední volná místa jsou na turnusech č. 1, 3, 4, 5, 6, 7 a  8 (ke 15.3.2018), tento údaj je pouze orientační. Nestíháme ho měnit tak rychle, jak rychle se mění počty dětí.

Pokud nebude na daném termínu volno, zapíšeme dítě jako náhradníka.

Provozovatel:Včelín Ořech, z.s.
Adresa: Kopaninská 189, 252 25 Ořech

Kontakt: Vladimír Glaser, tel. 602614170, 725814747, mail: vcelinorech@gmail.com

přihláška na tábor – predbezna prihlaska_2018

video z tábora z roku 2017 – ZDE

zábavné kratičké video natočené dětmi v rámci tábora 2017 – ZDE

Základní informace k předběžnému přihlášení: 

  • Základním cílem tábora je umožnit hlídáním dětí, aby rodiče mohli v době letních prázdnin v klidu chodit do svého zaměstnání
  • Tábory jsou určeny pro děti navštěvující 1. Stupeň ZŠ
  • Tábory jsou díky dotaci z EU zdarma, rodiče budou hradit pouze stravu a případné výlety apod.
  • Příměstský tábor je organizován tak, že děti do něj dochází vždy pracovní týden – tedy od pondělí do pátku, předpokládáme že bude otevřeno od 7.00 do 18.00, přesný čas bude stanoven podle zájmu rodičů a po domluvě s nimi.
  • Tábor je kapacitně omezen – doporučujeme odeslat co nejdříve předběžnou přihlášku
  • Do tábora budou přijaty pouze děti, jejichž rodiče budou mít včas odevzdané a řádně vyplněné přihlášky a další dokumenty a přílohy (vč. potvrzení od zaměstnavatele apod.). Přihlašování a vyplňování dokumentů je vzhledem k dotaci na provoz tábora trochu složitější a časově náročnější. Je třeba s tím počítat a vše zajistit s dostatečným předstihem. Bez všech řádných dokumentů nesmíme dítě na tábor přijmout.
  • Rodiče musí být po dobu konání tábora dostupní na telefonu. Především kvůli bezpečí a zdraví jejich dětí.
  • Program zajišťuje Včelín Ořech z.s. v areálu Parku Ořech ve spolupráci s dalšími spolky a subjekty. K dispozici dětské hřiště, kompletní nezbytné zázemí. V rámci programu jsou pro děti připravovány nejen hry, ale další aktivity, které jsou uzpůsobeny věku dětí. Tedy především procházky po okolí, návštěvy dalších hřišť, poznávání přírody, sportování, návštěva včelína, vyzkoušení keramické dílny, výtvarné dílny, omezeně i využití vybraných nízkých překážek v lanovém centru atd. Všechny aktivity budou vedeny zkušenými vedoucími a tak, aby byly pro děti zajímavé, ale zároveň bezpečné. Týdny budou sice tématicky laděny, abychom je lépe rozeznali a aby byli zajímavější pro děti, které budou navštěvovat více turnusů. Tématické „ladění“ je ale jen jakési „provonění“ a „nabarvení“. Ve skutečnosti jsou všechna témata podobná a sestavená tak, aby se turnusů mohly zúčastnit všechny děti bez jakéhokoli omezení.
  • máte-li jakýkoli dotaz nebo problém, neváhejte napsat mail (vzhledem k ostatní práci preferujeme), nebo zavolejte. Případně nás můžete po předchozí domluvě i navštívit.
  • Turnusy a jejich témata naleznete ZDE

Pro předběžnou informaci – NEVYPLŇUJTE – JEN PRO VAŠI PŘEDSTAVU – Soubory pro rok 2017 (předpokládáme, že ty pro rok 2018 budou obdobné) ke stažení:

Monitorovací list podpořené osoby (verze 4)

potvrzení o postavení podpořené osoby na trhu práce

Prohlaseni_o_bezinfekcnosti_1

smlouva primestsky tabor (3)

Vzor žádosti o potvrzení z ČSSZ

Zavazna prihlaska 2017