PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2019

Letní příměstský tábor Ořech 2019 – s velkými změnami (změny červeně)

– péče o děti 1. stupně ZŠ na letní prázdniny (od 5. do 30.8.2019) – nově můžeme přijímat i děti, které půjdou do školy až 1.9. a také ty, kteří již jsou v 6. třídě

– můžete přihlásit dítě na kolik turnusů chcete

– není nutné vyplňovat hromady dokumentů a shánět potvrzení – jednoduše – pokud potřebujete pomoci, můžete dát dítě na tábor a na nic víc se neptáme

– dítě nemusí být na táboře předepsaný počet hodin, můžete ho přihlásit i na méně dní nebo ho bez problémů vyzvednout kdy budete potřebovat a po dohodě s instruktorem

– i tak preferujeme z praktických a organizačních důvodů týdenní turnusy – ty budou tentokrát jen 4 v srpnu

– budeme přijímat děti již od 6.45, pokud se domluvíme předem, tak i od 6.30

– na tábory již nepoužíváme dotaci z EU, ale můžete požádat o příspěvek zdravotní pojišťovnu, svého zaměstnavatele, FKSP a nebo místní úřad (příspěvek je vyjde výhodněji, než zřizovat vlastní tábor)

– k dispozici budeme mít nově i prostory Muzea a Kouzelné zahrady

– turnusy a témata naleznete ZDE

 Základní cena za tábor je 1.880,-Kč/dítě a turnus.

V ceně je pobyt, program, pitný režim po celý den a obědy.

Slevy

– na druhého a každého dalšího sourozence můžete uplatnit slevu ve výši 100,-Kč

– na druhý a každý další turnus můžete uplatnit slevu ve výši 100,-Kč

Příklad – 2 děti na 2 týdny – za 1. dítě zaplatíte plnou cenu, za druhé budete mít slevu na sourozence, ve druhém týdnu pak navíc u každého dítěte slevu za druhý týden. Celkem tedy ušetříte 400,-Kč.

Jednoduchou přihlášku naleznete zde – predbezna-prihlaska_2019

Děti přihlašujeme předběžně až do naplnění kapacity každého turnusu. Svůj zájem o přihlášení potvrďte zaplacením zálohy ve výši 700,-Kč/dítě a turnus (např. 2 děti na 2 turnusy celkem 2.800,-Kč). Pokud předběžnou přihlášku nepotvrdíte zaplacením zálohy do 14ti kalendářních dnů, budeme mít za to, že již nemáte o tábor zájem a přihlášku vyřadíme.

Zálohu uhraďte prosím na účet č. 226165297/0600 Jako variabilní symbol použijte Vaše telefonní číslo a je-li to možné, připište jméno dítěte.

Pokud nebude na daném termínu volno, zapíšeme dítě jako náhradníka.

Provozovatel:Včelín Ořech, z.s., Kopaninská 189, 252 25 Ořech

Kontakt: Vladimír Glaser, tel. 602614170,  mail: vcelinorech@gmail.com

video z tábora z roku 2017 – ZDE

zábavné kratičké video natočené dětmi v rámci tábora 2017 – ZDE

Základní informace k předběžnému přihlášení: 

  • Základním cílem tábora je umožnit hlídáním dětí, aby rodiče mohli v době letních prázdnin v klidu chodit do svého zaměstnán
  • Tábor je kapacitně omezen na 20 dětí na turnus (loni bylo 30) – doporučujeme odeslat co nejdříve předběžnou přihlášku
  • Rodiče musí být po dobu konání tábora dostupní na telefonu. Především kvůli bezpečí a zdraví jejich dětí.
  • Program zajišťuje Včelín Ořech z.s. v areálu Parku Ořech ve spolupráci s dalšími spolky a subjekty. K dispozici dětské hřiště, kompletní nezbytné zázemí. V rámci programu jsou pro děti připravovány nejen hry, ale další aktivity, které jsou uzpůsobeny věku dětí. Tedy především procházky po okolí, návštěvy dalších hřišť, poznávání přírody, sportování, návštěva včelína, vyzkoušení keramické dílny, výtvarné dílny, omezeně i využití vybraných nízkých překážek v lanovém centru atd. Všechny aktivity budou vedeny zkušenými vedoucími a tak, aby byly pro děti zajímavé, ale zároveň bezpečné. Týdny budou sice tématicky laděny, abychom je lépe rozeznali a aby byli zajímavější pro děti, které budou navštěvovat více turnusů. Tématické „ladění“ je ale jen jakési „provonění“ a „nabarvení“. Ve skutečnosti jsou všechna témata podobná a sestavená tak, aby se turnusů mohly zúčastnit všechny děti bez jakéhokoli omezení.
  • máte-li jakýkoli dotaz nebo problém, neváhejte napsat mail (vzhledem k ostatní práci preferujeme), nebo zavolejte. Případně nás můžete po předchozí domluvě i navštívit.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změny tábora a na případné zrušení turnusu, pokud se nenaplní potřebný počet dětí.